Ahşap Tanıtım Stand Modelleri

Ahşap Tanıtım Stand Modelleri

 

ÜrünTanıtım Standı

Ahşap tanıtım stantları olarak birçok model bulunmaktadır. Model olarak öncelikle ürün tanıtım standı arasında yer alan ahşap malzemeden imal edilmiş tanıtım standları olarak ifade edilmektedir. Bir çok markanın tercih etmiş olduğu stant türleri arasında yer almaktadır. Model olarak tek yönlü ahşap standlar, askılı ahşap standlar, çift yönlü ahşap standlar olarak birçok model bulunmaktadır. Standlar arasında yer alan bir diğer türler ise özel ahşap standlar, tezgah üstü standlar, ahşap şarap standlar, ahşap tekstil standalar, ahşap ekmek standları, ahşap ürün platformları, dış mekan standları, ahşap ev aksesuarları, ahşap tabela, cam standlar, plastik standlar olarak bir çok model bulunmaktadır.

Ürün standları,  arasında yer alan türler ve üretim olarak ahşap malzemelerden üretilen ve hangi ürün üretilecekse onun marka tasarımına göre tasarlanan standlardır.  Örnek olarak tezgah üstüne konulan stand türleri modeller arasında yer alan modellerdir.  Bu ürünler,  en uygun stok rafları olarak özel boyutlar ile yapılmaktadır. Ekstra güçlü ve dayanıklı malzemelerden üretimi sağlanan ürünlerdir.

Lacivert Reklam Tanıtım Standı

Reklam ve tanıtım işlemlerinde kullanım sağlanabileceği gibi farklı alanlarda da stand türleri kullanımı sağlanmaktadır. Stand türleri arasında lacivert reklam tanıtım standı da bulunmaktadır. Bu standlar malzeme yapısı olarak plastikten yapılabileceği gibi ahşap malzemelerden de yapılabilmektedir. Ahşap malzeme yapısı diğer metaryellere göre daha sağlam ve uzun ömürlü kullanım olarak seçilebilir ve kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanıyla satışa sunulan ürünlerdir. Hazır ya da özel olarak satışa sunulabilmektedir.  Ahşap olan ekmek standları fırınlara satılabilen ahşap stand türleri arasında yerini almaktadır.

Tanıtım Standı

Model olarak ahşap kasa yığınlayıcı modeli marketler de kullanımı sağlanan modeller arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda ahşap zemin platformu ve düz ahşap zemin platformu olarak ürün platformu çeşitleri bulunmaktadır.  Dış mekanlarda kullanımı sağlanan ürün basamak standları ve aynı zamanda güvenlikli tanıtım standı şeklinde standlar bulunmaktadır. İçkilerin yerleştirilebilmesi adına ahşap malzemeden şarap standları bulunmaktadır. Görünüş olarak şık bir görüntü ile içkilerin konulmasına yardımcı olmaktadır. Barlar ve evlerde de kullanımı sağlanabilecek stand türleri arasında yerini almaktadır.

Tezgah üstü olarak ya da hazır ve özel olarak çok çeşit bulunsa da bu standlar evlerde ya da market, dış mekanlar AVM’ler olarak çeşitli yerlerde kullanımı sağlanabilecek stand modelleri diyebiliriz. Standlar reklam için çok tercih edilse de günlük hayatı kolaylaştırabilir.

https://www.lacivertreklam.com.tr/

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı