3 Numara Saç Kesimleri Erkek

Saçlarımızın uzun olmasını isteriz ama sıra bakımlarına geldiği zaman da söylenmeye başlarız. Kurumadıklarında çıldırır elektiriklendiklerinde bir türlü yatıştıramayız. Uzun saç kullanmanın da en az kısa saç kullanmak kadar püf noktaları vardır.
Şimdi hangi modeli kullanacağınıza emin olamayabilirsiniz. İşte o zaman devreye 3 numara saç kesimi giriyor. Sizler için yapılması çok kolay ve ferahlık sağlayan 3 numara saç kesimini inceledik.
En Karizmatik 3 Numara Saç Kesimleri
Özellikle 3 numaralı saç kimlere yakışır kimlere yakışmaz ? bugünkü yazımızda bunu inceleyeceğiz. Isterseniz Hemen başlayalım… Öncelikle 3 numaraya vurulmuş olan saç modellerini aşağıda inceleyebilirsiniz ve kararınızı buna göre de verebilirsiniz.Çzellikle saçlarınızı 3 numaraya neden kestirmeli ve neden kestirmemelisiniz bir bakalım. Ilk olarak dikkat edeceğiniz en önemli hatta bir numaralı etken kafa şeklinizin düz olup olmadığıdır kafa şeklinizin düzgün olup düzgün olmaması neden bu kadar önemlidir diyorsaniz, göstereceğimiz birkaç modelden ne kadar onemli olduğunu anlayacaksınız. 3 numara saç kesimi kafa arkası düz olan insanlara pek yakışmaz aynı zamanda yamukluklar olan insanlara da kötü bir görünüm katabilir. Bu yüzden sizde saçlarınızı 3 numaraya kestireceğiniz zaman biraz arka kisimda bombe birakabilirsiniz. Böylelikle arka tarafı biraz uzun bırakarak yamuklukları giderebilir ve kötü görüntüden uzak durabilirsiniz.
En Karizmatik 3 Numara Saç Kesimleri
Bunu yapmanız da ki asıl amaç o düzlük olan görüntüyü telafi etmektir. Eminim şu an sizler de kafanıza inceleyip bu modeli size gidip gitmeyeceği konusunda fikir elde etmeye başlamışsınızdır. Fakat Türk toplumunun çoğu erkeğin kafası yapısının düz olduğu gerçeğini gözden kaçırmamalıyız. Öyle ki bazı insanlara ise tam tersi etki yapıp harika bir saç modeli ile yepyeni bir görünüme kazanmalarını sağlayan 3 numaralı saç kesimi çoğu zaman da tercih edilenler arasındadır.Ancak gene de kafa şeklinin düz olması şart diyebiliriz örnek verebilecek olursak kafa yapınızın Çağatay Ulusoy gibi düz ve estetik açıdan sıkıntı olmayacak derecede olması gerekiyor ki saçlarınızı 3 numara kestiğiniz zaman yani bütün saçlarınızı aynı seviyeye getirdiğinizde o saçların o kafa yapısına uygun ve güzel gözüksün.Bu yüzden ilk maddemiz kafa yapısının düzgün olup olmaması konusu önemlidir.Bir diğer maddemiz ise özellikle lise yıllarında çok fazla yapılan Saçlarımızın kısa olması durumu genelde herkesin 3 numaraya vurduğu ve böyle beklentilerin sonucunda çoğumuzun memnun olmadığı kötü görüntü ana temeli o yıllarda sakallarımızın olmayışından ötürüdür.Daha Karizmatik bir görünüş elde edemeyip kötü bir görünüme sahip olmamızdır,yani bir diğer deyişle şöyle söyleyebiliriz eğer 3 numara saç keseceksiniz muhakkak ki sakal vazgeçilmeziniz olmalıdır.
Siz de takdir edersiniz ki sakalsız 3 numara yüzümüzün çok farklı şekilde görülmesini Hatta çoğu kızların bile bu konuda kısa saç tercih edip çoğu erkekten kendisine daha çok yakıştığını dile getirebilmesi normaldir.

Net bir şekilde diyebiliriz ki 3 numaraya Saçlarımızı vurduğumuzda kirli sakal olmadığında güzel bir görünüm elde edemeyiz.
Şöyle toparlayacak olursak Eğer kafa şekliniz düzgün ve yamuk yumuk kafaya sahip değilseniz üzerine bir de kirli sakalınız varsa 3 numaralı tıraş şekli sizler için harika bir model olabilir ve yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.Son olarak her ne kadar Yukarıdaki şartları Taşıyan insanlardan da olsanız maalesef bazı yüz tiplerine 3 numaralı saç asla yakışmaz Bunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey ister evinizde isterse bir berberde 15 dakikalık kısa bir sürede bu saç modelini kendinize uygulamanız veya uygulamanız dır yaptığınız sonuçları bizlerle paylaşırsanız seviniriz bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

Yazının Devamını Okumak İçin Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı