2017 Trendi: File Çorap Nasıl Giyilir?

2017 yılında file çorapların feminenliğine modern bir dokunuş eklenecek ve bu çoraplar günlük stillerde kendine sıklıkla yer bulacak. File çorap giyerken nelere dikkat etmeliyiz? File çoraplar nasıl kombinlenir? Cevaplarını sizin için derledik.

File çorap tercih ederken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Yaratmak istediğiniz havanın yanı sıra vücut ölçüleriniz de çorap seçiminde önemli. Uzun ve ince bacaklara sahipseniz dilediğiniz file çorap modelini tercih edebilirsiniz. Kalın ya da kısa bacaklara sahipseniz küçük delikli file çoraplar sizi daha formda gösterecektir.

1. File pantolon çorabı giyin.

Siz de stil yaratmanın detaylarda gizli olduğuna inananlardan mısınız? İster spor ayakkabı giyin isterseniz de yüksek topuklu ayakkabı… Bileklerinizden görünen file çorapların yarattığı zarif ve trend görüntüyü çok seveceksiniz.

file-nasil-giyilir

2. Eteklerle kombinleyin.

Mini etekler ve kısa botlar ile kombin yaparak file çorapları günlük stilinizin parçası haline getirebilirsiniz. Sezon trendi uzun çizmeler de güzel bir alternatif! File çorap şıklığını ofise taşımanın yolu ise kalem etekler ile kombin yapmaktan geçiyor.

3. Yırtık pantolonlar ile kombin yapın.

Feminenlikle özdeşleşen file çorapları yırtık ve özellikle boyfriend kot pantolon modelleriyle kombinleyerek daha “cool” ve asi bir havaya kavuşturmak mümkün.

 

4. Dekoltenin en seksi hali.

Bir kot, bir kısa üst ve belinizden görünen file çorabınız ile son zamanların en trend ve en dikkat çekici kombinlerinden birini oluşturmanız çok kolay!

5. Bol ve dökümlü parçalar ile kombin yapın.

Bol bir sweatshirt, tişört ya da kazak ile buluşan file çoraplar çabasız ve şık bir görünüm sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı