2017 Sonbahar Gelin Makyajı Trendleri

2017 sonbaharında evlenmeye karar veren gelinler için gelinlik kadar önemli olan bir noktada şüphesiz makyajın nasıl olacağıdır. Çünkü her kadın düğününde kusursuz olmak ister. Kusursuz bir görünüm için de saç, makyaj ve gelinliğin uyum içerisinde olmasına dikkat etmek gerekir. O özel gününüzü ölümsüzleştireceğiniz düğün fotoğraflarınızda da güzel çıkmak için iyi bir makyaj tercihi yapmanız gerekir. Bu yüzden 2017 sonbaharının gelin makyajı trendlerine bir göz atıp, fikir sahibi olmaya ne dersiniz? 🙂

Beyaz Dokunuşlar

beyaz-dokunus

Gözlerinizin iç kısmına beyaz göz farı sürerek daha uyanık ve canlı gözlere sahip olabilirsiniz. Beyaz far sayesinde günün yorgunluğunu yüzünüzde taşımayacaksınız. Daha genç görünmenizi sağlayan bu makyaj stili sonbahar ya da kış düğünü için güzel bir katkı olacak.

Pembe Dudaklar ve Göz Kapakları

pembe-dudaklar

2017 sonbahar makyajları için fazla ses getiren bir trend olmayabilir ama sonuç gerçekten güzel. Dudaklarınızda ve göz kapaklarınızda açık pembe tonlarını kullanarak düğün için parlak bir yüze ulaşabilirsiniz. Bu makyaj trendiyle peri masalı cazibesini yakalayabilirsiniz. Toz pembe bir düğün için pembe tonlarındaki gelin makyajını tercih edebilirsiniz. 🙂

Kedi Gözler

kedi-gozler

Gözleri kısık ve çekici gösteren bu makyaj trendi modern gelinlik görünümüne klasik romantizm getiriyor. Müzik eşliğinde davetlilerin karşısına çıktığınızda keskin bakışlarınızla dikkatleri bir kez daha üzerinize çekebilirsiniz. İnce kedi gözler için eyeliner tarzınıza önem vermelisiniz.

Parlak Kırmızı Altın Göz Farı

kirmizi-parlak-far

Kırmızı altın rengi, romantik bakışlar için tercih edilen metalik tonlardan biridir. Metalik bir göz farı yüzün doğal güzelliğini destekleyerek, cildin parlak görünmesini sağlayacaktır.

Klasik-Modern-Cazibeli

klasik-modern-seksi

Kalın kırmızı dudak, en iyi bilinen klasik ve seksi makyaj stillerinden biridir. Çarpıcı bir detaya sahip olan bu makyaj stili 2017 sonbaharında trendler arasında. Bir kadının hayatının en önemli gününde, makyözler geline cazibe katmak için uğraşırlar. Yarı mat kırmızı-turuncu standart kırmızı bu uğraş için yeterli bir seçim olmakta.

Doğal Görünüm Çıplak Makyaj

hafif-makyaj

Bu makyaj stilinde kozmetikten uzaklaşıyoruz. Cildiniz sağlıklı görünecek ve doğal güzelliğinize herkes hayran kalacak. Tabii eşinizde size bir kez daha aşık olacak. 🙂 Tamamen makyajdan vazgeçemiyorsanız hafif pudra ve yüzünüzü biraz da renklendirmek için allık kullanabilirsiniz. Bu özel günde çıplak makyaj tarzını tercih etmeniz sizin cesaretinizi ortaya koyacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı