2017 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri

2016 yılına veda etmeye çok az bir süre kaldı. 2017′ ye merhaba diyeceğiz yakında. Bu yüzden sizler için 2017 yılı trendlerini incelemeye devam ediyoruz. Yeni yılda ilkbahar ve yaz çanta trendleri şimdiden çok konuşulmaya başladı. İyi bir bütçe gerektiren, oldukça dikkat çekici tasarımlar içeren 2017 ilkbahar/yaz çanta trendlerine birlikte göz atmaya ne dersiniz? 🙂

Ufak Minik Çantalar

Ufak çantalardan hoşlanan kızlar bu tasarım çantalar tam size göre! İçerisine belki bir ruj ve birkaç makyaj eşyası sığar.  Belki de cüzdan olarak kullanılacak bu çantalar minimalist bir yaşam biçimi için ideal. Zincir ve kayışlı askıları olan, çiçek baskıları içeren, rengarenk bu çantalar 2017 yazının en şirinleri arasında. Tüylü, şekilli vb. çeşitli çanta aksesuarları ile destekleyerek çantanıza kendi zevkinizi de katabilirsiniz.

 

Kullanışlı Büyük Çantalar

Bazı kadınlar için stil pratiklikten daha önemli olabiliyor. Pratiklik gerekli olduğunda bile, şık olması isteniyor. Bu yüzden, büyük çantalar 2017 ilkbahar / yaz çanta trendleri arasında kendine yer buldu. Şık kadınlar yaz tatiline gittiklerinde de güzelliklerini yaşatmak ister ve bu yüzden gereken tüm malzemeleri koyabilecekleri büyük bir çanta işleri kolaylaştıracak! Hareketli desenler içeren tasarımlar ve çarpıcı tek renk olan çantaları göreceğiz.

Metalik Ve Parlak Çantalar

Mavi ve altın tonlarının hakim olduğu metalik çantalar güneşle beraber parlayacak ve dikkatleri sizin üzerinize çekecek.

Ek Üzerine Ek

Sevimli ilkbahar çanta trendlerinden ilki. Üzerine süslemelerle, zımbalarla, çanta aksesuarları ile ek üzerine ek yapılan bu trend oldukça eğlenceli görünüyor. Sadelikten sıkıldıysanız biraz hareketlilik istiyorsanız bu tasarım ideal bir tercih olabilir. İlkbaharın o cıvıl cıvıl, güzel enerjisini çantalarınızda göstermenin tam zamanı!

Büzgülü Torba Çantalar

Tasarımcılar spor şıklığı sevenleri de unutmamış. Günlük hayatta kullanımı kolay olan ve resmi görünmeden kullanacağınız bu çantalarda püsküller yerini yılan derisine bırakıyor.

Bahar Çiçekli Baskılar ve Aplikli Çantalar

Yanlış kullanılan çiçek baskıları kıyafeti demodeleştirebiliyor. Bu yüzden çiçek baskıları 2017 de ilkbahar / yaz çanta trendlerinde kendini gösterecek.

Hayvan Baskıları ve Kürkü

Birçok tasarımcı, 2017 yaz çantalarında çeşitli hayvan türlerine sahipken bazıları hayvan kürkünü tercih ettiler. Gerçek kürkler çok desteklenmese de hayvan deseni basılmış ve kürklü çantalar yine de ilkbahar / yaz 2017 çanta trendleri arasına giriyor.

Saçaklı ve Püsküllü Çantalar

Püsküller ile vahşi batı modasına uyabilirsiniz. Püsküller daha serseri bir görünüm için, metal bir parça ile çivileniyor. Püskül trendi metalik malzemelerle birleştirildi, muhteşem bir tasarım ortaya çıktı. Gümüş ve altın püsküllü çantalar, eğlenceli ve şık görünüyor.

 

Yılan Derisi

2017 yazında çokça göreceğimiz bir tasarım yılan derisi. Kıyafetinizle uyumlu renkler tercih ederek siz de bu trende katılabilirsiniz.

Zincirli Saplı Çantalar

Yer yer çantanın rengiyle uyum içerisinde olan zincirler günlük hayatta kullanabileceğiniz tarzda tasarlanmışlar. Minik ve tarz oluşları ilgileri çekmeyi başarabilecek mi? 2017 yazında göreceğiz.

Yuvarlak Saplı Çantalar

Birkaç tasarımcının birbirinden bağımsız olarak aynı marka için yeni tasarım seçimine girdiği görüldü, bu da yuvarlak, sağlam saplı çantalar oldu. Küçük bir toka ile çantaya bağlanmış geniş, yuvarlak saplı çantalarda 2017 ilkbahar trendleri arasında.

Portföy Çantalar

Kullanımı kolay olan bu çantalar birçok kadının tercihleri arasında olacağa benziyor. Eşyalarınızı bir yere bırakmak zorunda kalmadan çantanızı kolayca açabileceksiniz.

Sırt Çantaları

Sırt çantaları oldukça kullanışlı. Genişliğiyle birçok eşyanızı sığdırabilirsiniz. Spor şıklık içinde uygun bir tercih. 🙂

Figürlü Çantalar

Eğlenceli bir kişiliğe sahipseniz bu sevimli çantalar tarzınızı yansıtmanız konusunda sizlere yardımcı olacak gibi duruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı