2017 İç Giyim Modelleri [Advertorial]

Kadınların giyime merakı, moda sektörünün her geçen gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Pantolondan bluza, elbiseden eteğe, monttan kabana kadar tüm gelişmeleri takip ederler.

Dış giyime gösterdikleri hassasiyet kadar, iç giyime de önem verir ve bu konuda özen gösterirler. Çünkü kadınlar için giyim, sadece elbise veya pantolon gömlekten ibaret değildir. İçlerine giydikleri ürünlerde son derece zarif ve güzel olmalıdır. Bunu, yılda bir ok defa yapılan iç giyim defilelerinden anlamak mümkün. Üstelik kadınlar, her yıl hatırı sayılır bir meblağı, sadece iç giyime harcarlar. Peki, bu kadar özen gösterdikleri iç giyimde, bu sene kadınları bekleyen yeni modeller hangileri?

 

İşte, 2017 modasının en güzel iç giyim modelleri;

 

Dantelli İç Giyim Modelleri

Bu sene, özellikle siyah ve beyaz dantelli fantazi iç giyim, oldukça popüler. Tamamen dantellerden oluşan ikili takımlar veya tekli modeller, özellikle dikkat çekiyor.

 

Transparan İç Giyim Modelleri

Birbirinden şık ve iddialı fantazi iç giyim modelleri bulmak mümkün. Transparan sutyen ve külot takımları, badiler ve babydoller, kadınların favorileri arasında yer alıyor.

 

Uzun ve Kısa, Tül Gecelik Modelleri

Kısa veya uzun tül geceliklerde, inci ve parlak taşlarla süslenmiş aksesuar kullanılmakta. Bu aksesuarlar, aynı zamanda geceliği oldukça şık göstermektedir.

 

Renkli Jartiyer Modelleri

Jartiyer, hemen hemen tüm kadınların tercih ettiği ve sevdiği bir iç giyimdir. Bu sene, rengârenk jartiyerler, oldukça popüler.

 

İç Giyim Seçerken, Nelere Dikkat Etmeliyiz?

-Kumaşın kalitesine ve cinsine,

-Beden ölçülerine,

-Vücudu sarıp, sarmadığına iç giyim sepetim oluştururken dikkat edilmesi gerekmektedir.

İnternet sitemizde, bilinen onlarca markanın, bir birinden şık ve iddialı yüzlerce ürünü bulunmaktadır. Her zevke ve bütçeye uygun ürün seçenekleri mevcuttur. Sitemizde bulunan tüm iç giyim ürünlerini, kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeyebilir, oluşturduğunuz iç giyim sepetim ürünlerini, dilerseniz kapıda nakit olarak da ödeyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı