2016-2017 Kış Şişme Mont Önerileri

Aralık ayına girdiğimiz şu günlerde soğukların etkisini göstermeye başlamasıyla beraber montlar da gün yüzüne çıktı. Bir montta aradığımız özelliklerden ilki sıcak tutmasıdır. Sonrasında ise üzerinizde güzel durması ve sizi şık göstermesidir. Bu iki isteğinizi de karşılayabilecek olan şişme montlara bir göz atmaya ne dersiniz ? 🙂

1- Metalik Şişme Montlarmetalik-pufferceket

Metalik kumaşlar sonbahar/kış sezonunun neredeyse her yerinde kendini gösterdi. Kışın kasvetinde bir farklılık yaratmak istiyorsanız metalik montlar tam size göre! Kalabalığın arasından kolaylıkla sıyrılabilir ve dikkatleri çekebilirsiniz.

2- Zamansız ve Klasik Şişme Montlar

puffer-black

Siyah, klasik ve zamansız bir renk. Aynı zamanda kurtarıcı özelliği de var, tam anlamıyla bir şeyle şekillendirilebilir ve her fırsat için de uygun. 2016-2017 kış sezonu için hazırlanan bu kapitone şişme montlar bunu bir kez daha kanıtlamaktadır!

3- 90’lı Yıllara Ait Şişme Montlar

ceket

Bu kış, büyük boylar ve pastel renkleri ile bizi 90’lı yıllara geri götürmeye istekli görünüyor. Sizlerde eski modaya aşıksanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

4-Bolca Fuşya

fusya-ceket

Bu model pembe severler için! Sizde canlı renkler tercih ediyorsanız fuşya renkteki şişme montları tercih edebilirsiniz. Çünkü fuşya, bu sezon trendler arasında.

5- Uzun Şişme Montlar

uzun-puffer

Uzun şişme montlar her tarza hitap ediyor. Uzun olması kışın bacaklarınızın üşümesine de engel olacak. Mutlaka uzun montları değerlendirmelisiniz. 🙂

6- Stella McCourt Kabarık Şişme Montlar

Copyright © 2013 infinitas. Article Photo for Denim Jeans Observer www.denimjeansobserver.com All brands, product names, corresponding products, supplementary materials, graphic or photographic images, licenses, registered trademarks, trademarks and service marks are the property of their respective owners.

7- Toz Pembe Şişme Montlar

toz-pembe-sisme-montMontun toz pembe kış onaylı versiyonunu neden elde etmiyorsunuz? Soft renklerle kışa uyum sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı