Paris Moda Haftasından İlham Veren Sokak Stilleri

Paris Moda Haftasından İlham Veren Sokak Stilleri

0 1.039 okunma

Her yıl dünyanın önemli moda başkentleri Milano, Paris, Londra, New York ve Berlin‘de düzenlenen moda haftaları büyük şovlar ve renkli görüntülerle Paris’te sona erdi.

Dünyanın en ünlü moda editörleri, büyük ilgi ile takip edilen moda bloggerları  ve basın Paris Moda Haftası’nda bir araya geldi. Podyumdaki şahane şovlarla birlikte defileye katılan isimlerin cesur ve yaratıcı stilleri de büyük ilgi çekti.

Moda severlerle dolu Paris sokaklarında pop-art ve 90’lar esintileri hakimdi. Göz alıcı renkleri bir arada kullananların yanı sıra tek renk modasının takipçisi bayanlar da gözlerden kaçmıyordu. En çok tercih edilen renkler ise kırmızı,beyaz ve maviydi.

Çiçek desenleri, ekose deseni, çizgiler, kaz ayakları, leopar desenleri kıyafetleri süslüyordu.

Transparan detaylar tüm zarifliği ve çekiciliği ile bayanların tercihi olurken kıyafetlere hareket katan püsküller de tercih edilen detaylardan biriydi.

Baskılı sweatler ve t-shirtler spor şıklığı seven bayanlar tarafından bolca kullanıldı.

Midi eteklerden, maksi eteklere, asimetrik kesimli eteklerden, kalem eteklere Paris sokaklarında bir çok modeli bir arada görmek mümkündü. Skinny ve boyfriend pantolonlar ise yine bayanların favorileri parçalarındandı.

Kıyafetlerde gözlenen çeşitlilik ayakkabılarda da aynıydı. Bağcıklı topuklu ayakkabılar, makosenler, biker botlar,flatform ve sneakers ayakkabılar farklı stillerdeki kombinlerin en önemli tamamlayıcılarıydı.

Şimdi gelin birlikte moda severlerin renk kattığı Paris sokaklarında bir gezintiye çıkalım. Paris Moda Haftası’na ait ilham verici stillere göz atalım…

 

paris_moda_haftasi

paris_sokak_stilleri

paris_moda_haftasi_3

paris_moda_haftasi_4

paris_moda_haftasi_6

paris_moda_haftasi_7

paris_moda_haftasi_8

paris_moda_haftasi_9

paris_moda_haftasi_12

paris_moda_haftasi_11

paris_moda_haftasi_10

Yorum Yok

Bir Cevap Bırak