Güneşli günlerde beyaz renk iyi bir tercih! Güneş ışığını yansıtan bu renk sayesinde terleme sorunu azalıyor. Blazer ceket hemen hemen her kadının dolabında bulunan veya bulunması gereken bir parça. 🙂 Gelin birlikte ilkbaharda beyaz blazer ceketler nasıl kombinlenebilir bir göz atalım.

Bu tür kumaşı kolaylıkla, her renkte,  farklı uzunluklarda ve boyutta bulabilirsiniz. Bu sayede vücut şeklinize ve stilinize en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Beyaz renk her şey için harika ve sıcak havalar için mükemmel bir seçim olacak. Kombin önerileri:

Siyah-beyaz kombin fikirleri zamansız ve şık! Beyaz blazerınızı diğer renklerle eşleştirmek istemiyorsanız, siyah bir elbise ile stil uygulayabilirsiniz.

İpuçları:

Kombin önerilerinden de farkedildiği gibi blazer bir ceketle birçok kombin oluşturabilirsiniz. Yırtık pantolon veya kot şortla, daha rahat kıyafetler için spor ayakkabıları ve daha zarif ve şık bir görünüm için etek veya elbise ve topuklu ayakkabılar giyebilirsiniz. Baskılı, çiçekli etekleri tercih edebilirsiniz.

Bir fark yaratmak için cesur ve dikkat çekici aksesuarlar tercih edebilirsiniz!

Beyaz bir blazer ceketi dolabınıza eklememek için hiçbir neden yok! İş yerinde, resmi olmayan etkinliklerde, sokak stiliniz de birçok yerde kullanabileceğiniz önemli bir parça.

Baskılı eteklerle beyaz blazer ceket harika bir uyum içerisinde. 🙂

Bu kombinler hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Tercihinizi hangi kombinden yana yaparsınız? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

YORUM YOK

Yorum Yaz