1. KAFKAOKUR

Kafkaokur, okurlarının dikkatini öncelikle kapağıyla çekiyor. Her sayıda özenle ve dikkat çekici şekilde hazırlanmış dergi kapaklarının adeta bir hikayesi var. Daha sonra içerisine serpiştirilmiş şiirler, şairler, illüstrasyonlar, edebiyat, film üzerine yazılmış yazılar okurken sizi tatmin ediyor. Bu güzel derginin fiyatı 8 lira.

#kafkaokur

A photo posted by Kafka Okur (@kafkaokur) on

2- PLÜTON

“Ülke’nin düzgün edebiyat, kültür ve sanat dergisi eksikliğini gidermeyi, popüler kültürden uzaklığımızla başarmayı diliyoruz.” cümlesiyle kendilerini özetleyen Plüton Dergi’nin yazarları ünlülerden değil, fanzin gençlerden oluşuyor. Dergi içerisinde, şiirler, öyküler, eleştiri yazıları ve dizi-film-kitapların tanıtım yazıları bulunuyor. Şahsına münhasır, güzel isimli bu derginin fiyatı 4 TL.

Balıkesir Tivoli Kitabevi'ne takviyemiz yapıldı. Diğer kitabevleri'ne de son takviyelerimiz sürüyor ♡

A photo posted by Plüton Dergi (@plutondergi) on

3 – PEYNİRALTI EDEBİYATI

2013’ten bu yana yayınlanan Peyniraltı, her ay kapağında edebiyat dünyasından insanları ağırlıyor. Derginin içerisinde deneme yazıları, şiirler, öyküler, incelemeler, söyleşiler, çizgi-uyarlamaları bulunuyor. Her yönden edebiyat açlığınızı doyurabilecek bu derginin fiyatı ise 8 Tl.

@mehmetkosk 'tan harika bir arşiv! Teşekkürler! #peyniraltiedebiyati #dergi #kitapönerisi

A photo posted by Peyniraltı Edebiyatı (@peyniraltiedebiyati) on

küçük İskender. PE 37. #peyniraltiedebiyati #kitap #dergi #kucukiskender #siir

A photo posted by Peyniraltı Edebiyatı (@peyniraltiedebiyati) on

Benzer Yazılar

YORUM YOK

Yorum Yaz